- Prekė sandėlyje
Slėginis kavos aparatas SIEMENS TE 651319RW
Slėginis kavos aparatas SIEMENS TE 651319RW
Slėginis kavos aparatas SIEMENS TE 651319RW
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Auto power off | Yes |
| Power | 1500 W |
| Width | 385 mm |
| Weight | 9.5 kg |
| Depth | 281 mm |
| Height | 468 mm |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Coffee beans capacity | 300 g |
| Coffee input type | Ground coffee |
| Product type | Espresso machine |
| Maximum operating pressure | 15 bar |
| Cord storage | Yes |
| Indication light | Yes |
| Product colour | Stainless steel, Black |
| Cord length | 1 m |
| Built-in display | Yes |
| Illuminated on/off switch | Yes |
| Type | Coffee/Espresso |