SIEMENS TP511R01 ESPRESO APARATAS
SIEMENS TP511R01 ESPRESO APARATAS






SIEMENS TP511R01 ESPRESO APARATAS
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 1500 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Gylis | 448 mm |
| Plotis | 265 mm |
| Ūgis | 373 mm |
| Svoris | 8,3 kg |
| Reguliuojama temperatūra | Taip |
| Kavos virimo aparato tipas | Visiškai automatinis |
| Maksimalus darbinis slėgis | 15 barų |
| Reguliuojami malūnėlio nustatymai | Taip |
| Kavos įvedimo tipas | Kavos pupelės |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Malūnėlių skaičius | 1 vnt. |
| Talpa puodeliais | 2 puodeliai |
| Karšto vandens sistema | Taip |
| Savaime išsivalantis | Taip |
| Įmontuotas malūnėlis | Taip |
| Malūnėlio tipas | Keraminis malūnėlis |
| Produkto tipas | Espreso aparatas |
| Reguliuojamas kavos snapelio aukštis | Taip |
| Indaplovėje plaunamos dalys | Taip |
| Vandens bako talpa | 1,9 l |
| Įmontuotas pieno plakiklis | Taip |
| Rezervuaras užplikytai kavai | Taurė |
| Kavos pupelių talpa | 270 g |
| Temperatūros nustatymų skaičius | 3 |
| Vandens filtras | Taip |
| Ekrano tipas | TFT |
| Nuimamas vandens bakas | Taip |
| Laido ilgis | 1 m |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda, Plienas |
| Lengva valyti | Taip |
| Nuimamas lašėjimo padėklas | Taip |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Espreso ruošimas | Taip |
| Kapučino gaminimas | Taip |
| Latte Macchiato gaminimas | Taip |
| Kavos ruošimas | Taip |