- Prekė sandėlyje
Siemens TE655203RW kavos virimo aparatas Espreso aparatas 1,7 l Pilnai automatinis
Siemens TE655203RW kavos virimo aparatas Espreso aparatas 1,7 l Pilnai automatinis
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 1500 W |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Capacity in cups | 2 cups |
| Coffee maker type | Fully-auto |
| Reservoir for brewed coffee | Cup |
| Water filter | Yes |
| Product type | Espresso machine |
| Coffee beans capacity | 300 g |
| Maximum operating pressure | 19 bar |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Built-in grinder | Yes |
| Hot water system | Yes |
| Coffee input type | Coffee beans |
| Appliance placement | Countertop |
| Cord length | 1 m |
| Product colour | Grey, Black, Silver |
| Built-in display | Yes |
| Control type | Touch |
| Display type | LCD |
| Clock function | Yes |
| Espresso making | Yes |
| Americano making | Yes |
| Latte Macchiato making | Yes |
| Latte making | Yes |
| Caffe Crema making | Yes |
| Coffee making | Yes |