- Prekė sandėlyje
-
−3%
Siemens iQ700 CT718L1B0 coffee maker Fully-auto Espresso machine 2.4 L
Siemens iQ700 CT718L1B0 coffee maker Fully-auto Espresso machine 2.4 L
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 5 - 10*
d. d.
| Auto power off | Yes |
| Current | 10 A |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Width | 594 mm |
| Depth | 385 mm |
| Installation compartment height | 44.9 cm |
| Height | 455 mm |
| Installation compartment width | 55.8 cm |
| Installation compartment depth | 37.6 cm |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Adjustable coffee strength | Yes |
| Calc-clean function | Yes |
| Built-in grinder | Yes |
| Water tank capacity | 2.4 L |
| Capacity in cups | 1 cups |
| Coffee input type | Coffee beans |
| Built-in milk frother | Yes |
| Maximum operating pressure | 19 bar |
| Number of grinder settings | 6 |
| Reservoir for brewed coffee | Cup |
| Hot water system | Yes |
| Coffee maker type | Fully-auto |
| Product type | Espresso machine |
| Automatic anti-calc | Yes |
| Adjustable grinder settings | Yes |
| Adjustable coffee spout height | Yes |
| Appliance placement | Built-in |
| Milk system cleaning program | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Product colour | Black |
| Removable drip tray | Yes |
| Removable water tank | Yes |
| Cord length | 1.7 m |
| Control type | Touch |
| Coffee filter | Yes |
| Display type | TFT |
| Espresso making | Yes |
| Tea making | Yes |
| Hot milk making | Yes |
| Cappuccino making | Yes |
| Ristretto making | Yes |
| Caffe Crema making | Yes |
| Latte Macchiato making | Yes |
| Americano making | Yes |
| Multi beverage | Yes |
| Flat White making | Yes |
| Espresso Macchiato making | Yes |