Siemens EQ.6 TE654319RW kavos virimo aparatas Pilnai automatinis espreso aparatas 1,7 l
Siemens EQ.6 TE654319RW kavos virimo aparatas Pilnai automatinis espreso aparatas 1,7 l
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Automatinis kavos malimas | Taip |
| Galia | 1500 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Plotis | 301 mm |
| Ūgis | 385 mm |
| Svoris | 9,7 kg |
| Gylis | 458 mm |
| Sertifikavimas | CE, Eurazijos, Ukrainos, VDE |
| Kavos įvedimo tipas | Kavos pupelės |
| Produkto tipas | Espreso aparatas |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Reguliuojama temperatūra | Taip |
| Reguliuojami malūnėlio nustatymai | Taip |
| Reguliuojamas vandens kiekis | Taip |
| Reguliuojamas pieno kiekis | Taip |
| Vandens filtras | Taip |
| Temperatūros nustatymų skaičius | 3 |
| Programuojamas | Taip |
| Įmontuotas malūnėlis | Taip |
| Kavos stiprumo nustatymų skaičius | 2 |
| Karšto vandens sistema | Taip |
| Garo vamzdis | Taip |
| Kavos pupelių talpa | 300 g |
| Rezervuaras užplikytai kavai | Taurė |
| Kalkių šalinimo funkcija | Taip |
| Įmontuotas pieno plakiklis | Taip |
| Automatinė kalkių šalinimo sistema | Taip |
| Greitas įkaitimas | Taip |
| Indaplovėje plaunamos dalys | Taip |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Reguliuojamas kavos stiprumas | Taip |
| Pieno bakas | Taip |
| Savaime išsivalantis | Taip |
| Vandens kietumo parinkiklis | Taip |
| Snapelių skaičius | 2 |
| Maksimalus darbinis slėgis | 15 barų |
| Kavos virimo aparato tipas | Visiškai automatinis |
| Rankinis | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Įmontuota lemputė | Taip |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Integruotas ekranas | Taip |
| „Bluetooth“ | Ne |
| Ekrano tipas | LED |
| Lengva naudoti | Taip |
| Kavos filtras | Taip |
| Apšviestas įjungimo/išjungimo jungiklis | Taip |
| Belaidis ryšys paruoštas | Ne |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Belaidis | Ne |
| Laido laikymas | Taip |
| Spalvotas ekranas | Taip |
| Indikacinė lemputė | Taip |
| Dangčio tipas | Atlenkiamas dangtis |
| Skamba | Taip |
| Nuimamas vandens bakas | Taip |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Lengva valyti | Taip |
| Laido ilgis | 1 m |
| Suderinami produktai | TZ80001, TZ80002, TZ80004, TZ80009N |
| Garų funkcija | Taip |
| Latte Macchiato gaminimas | Taip |
| Kavos ruošimas | Taip |
| Kapučino gaminimas | Taip |
| Espreso ruošimas | Taip |
| Kavos kremo gaminimas | Taip |
| Plokščia balta gamyba | Taip |
| Įvairių gėrimų | Taip |
| Ristretto gaminimas | Taip |
| Amerikano gaminimas | Taip |
| Karšto pieno ruošimas | Taip |
| Espreso makiato gaminimas | Taip |