-
−8%
Siemens EQ.6 plus s500 TE655319RW Espreso kavos aparatas 1,7 l Pilnai automatinis
Siemens EQ.6 plus s500 TE655319RW Espreso kavos aparatas 1,7 l Pilnai automatinis
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Automatinis kavos malimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 1500 W |
| Svoris | 9,7 kg |
| Gylis | 458 mm |
| Plotis | 301 mm |
| Ūgis | 385 mm |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Kavos įvedimo tipas | Kavos pupelės |
| Produkto tipas | Espreso aparatas |
| Karšto vandens sistema | Taip |
| Savaime išsivalantis | Taip |
| Kavos virimo aparato tipas | Visiškai automatinis |
| Snapelių skaičius | 2 |
| Rezervuaras užplikytai kavai | Taurė |
| Kavos pupelių talpa | 300 g |
| Vandens filtras | Taip |
| Talpa puodeliais | 2 puodeliai |
| Maksimalus darbinis slėgis | 19 barų |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Įmontuotas malūnėlis | Taip |
| Temperatūros nustatymų skaičius | 3 |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Produkto spalva | Metalinis, Juoda |
| Nuimamas vandens bakas | Taip |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Laido ilgis | 1 m |
| Ekrano tipas | LCD |
| Kapučino gaminimas | Taip |
| Espreso makiato gaminimas | Taip |
| Karšto pieno ruošimas | Taip |
| Latės gaminimas | Taip |
| Kavos ruošimas | Taip |
| Amerikano gaminimas | Taip |
| Latte Macchiato gaminimas | Taip |
| Plokščia balta gamyba | Taip |
| Espreso ruošimas | Taip |