- Prekė sandėlyje
„My Moment“ BOSCH TKA3M131 filtrinis kavos aparatas (baltas)
„My Moment“ BOSCH TKA3M131 filtrinis kavos aparatas (baltas)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Connected load | 1200 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Auto power off | Yes |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Width | 231 mm |
| Weight | 2.9 kg |
| Height | 347 mm |
| Depth | 295 mm |
| Pre brew aroma control | Yes |
| Water tank capacity | 1.4 L |
| Keep warm function | Yes |
| Capacity in cups | 15 cups |
| Product type | Drip coffee maker |
| Coffee maker type | Manual |
| Coffee input type | Ground coffee |
| Appliance placement | Countertop |
| Anti-drip function | Yes |
| Reservoir for brewed coffee | Jug |
| Built-in grinder | No |
| Keep warm function time | 60 min |
| Two jugs at once | No |
| Built-in display | No |
| Coffee filter | Yes |
| Detachable filter holder | Yes |
| Product colour | White |
| Removable water tank | Yes |
| Easy to use | Yes |
| Water level indicator | Yes |
| Cord storage | Yes |
| Reservoir for brewed coffee material | Glass |
| Easy to clean | Yes |
| Cord length | 0.8 m |
| Visible water level | Yes |
| Control type | Buttons |
| Coffee making | Yes |
| Warnings | Do not use the equipment in a damp or wet environment to avoid risk of electric shock., Risk of electric shock., Unit may contain hot liquids under pressure - use with care. |