- Prekė sandėlyje
Moccamaster KBG 741 Manual Dip kavos virimo aparatas 1,25 l
Moccamaster KBG 741 Manual Dip kavos virimo aparatas 1,25 l
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Auto power off | Yes |
| Power | 1520 W |
| Width | 320 mm |
| Height | 360 mm |
| Weight | 2.8 kg |
| Depth | 170 mm |
| Reservoir for brewed coffee | Jug |
| Hot water system | Yes |
| Quick start | Yes |
| Product type | Drip coffee maker |
| Appliance placement | Countertop |
| Capacity in cups | 10 cups |
| Anti-drip function | Yes |
| Water tank capacity | 1.25 L |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Coffee maker type | Manual |
| Fast heat | Yes |
| Product colour | Black, Stainless steel |
| Non-slip feet | Yes |
| Visible water level | Yes |
| Ergonomic grip | Yes |
| Indication light | Yes |
| Easy to use | Yes |
| Control type | Buttons |
| Easy to clean | Yes |
| Coffee making | Yes |
| Multi beverage | No |