- Prekė sandėlyje
-
−2%
Moccamaster KBG 741 AO pusiau automatinis lašinamas kavos virimo aparatas 1,25 l
Moccamaster KBG 741 AO pusiau automatinis lašinamas kavos virimo aparatas 1,25 l
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Auto power off | Yes |
| Power | 1520 W |
| Width | 330 mm |
| Depth | 170 mm |
| Height | 360 mm |
| Water tank capacity | 1.25 L |
| Reservoir for brewed coffee | Jug |
| Hotplate | Yes |
| Coffee maker type | Semi-auto |
| Built-in grinder | No |
| Anti-drip function | Yes |
| Adjustable temperature | Yes |
| Coffee input type | Ground coffee |
| Appliance placement | Countertop |
| Capacity in cups | 10 cups |
| Product type | Drip coffee maker |
| Manual | Yes |
| Water level indicator | Yes |
| Visible water level | Yes |
| Indication light | Yes |
| Product colour | Black |
| Built-in display | No |
| Illuminated on/off switch | Yes |
| On/off switch | Yes |