Melitta Caffeo Solo Pilnai automatinis espreso aparatas 1,2 l
Melitta Caffeo Solo Pilnai automatinis espreso aparatas 1,2 l



Melitta Caffeo Solo Pilnai automatinis espreso aparatas 1,2 l
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Galia | 1400 W |
| Svoris | 9 kg |
| Plotis | 200 mm |
| Gylis | 325 mm |
| Ūgis | 455 mm |
| Kavos pupelių talpa | 120 g |
| Vandens filtras | Taip |
| Reguliuojamas vandens kiekis | Taip |
| Snapelių skaičius | 2 |
| Produkto tipas | Espreso aparatas |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Reguliuojamas kavos stiprumas | Taip |
| Kavos įvedimo tipas | Kavos pupelės |
| Automatinė kalkių šalinimo sistema | Taip |
| Įmontuotas malūnėlis | Taip |
| Vandens bako talpa | 1,2 l |
| Pieno bakas | Ne |
| Puodelių šildytuvas | Taip |
| Maksimalus darbinis slėgis | 15 barų |
| Kavos virimo aparato tipas | Visiškai automatinis |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ekrano tipas | LCD |
| Nuimamas vandens bakas | Taip |
| Espreso ruošimas | Taip |
| Kavos ruošimas | Taip |
| Įvairių gėrimų | Taip |