-
−5%
Melitta Caffeo Solo Pilnai automatinis espreso aparatas 1,2 l
Melitta Caffeo Solo Pilnai automatinis espreso aparatas 1,2 l
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Auto power off | Yes |
| Power | 1400 W |
| Depth | 455 mm |
| Width | 200 mm |
| Height | 325 mm |
| Weight | 9 kg |
| Number of grinders | 1 pc(s) |
| Appliance placement | Countertop |
| Number of temperature settings | 3 |
| Capacity in cups | 10 cups |
| Water tank capacity | 1.2 L |
| Adjustable temperature | Yes |
| Milk tank | No |
| Calc-clean function | Yes |
| Product type | Espresso machine |
| Built-in grinder | Yes |
| Automatic anti-calc | Yes |
| Grinder type | Ceramic grinder |
| Coffee input type | Coffee beans |
| Maximum operating pressure | 15 bar |
| Coffee maker type | Fully-auto |
| Number of grinder settings | 3 |
| Number of spouts | 2 |
| Adjustable coffee strength | Yes |
| Coffee beans capacity | 125 g |
| Cup warmer | Yes |
| Self-cleaning | Yes |
| Adjustable grinder settings | Yes |
| Hot water system | No |
| Water hardness selector | Yes |
| Adjustable water quantity | Yes |
| Number of coffee strength settings | 3 |
| Control type | Touch, Rotary |
| Removable water tank | Yes |
| Removable drip tray | Yes |
| Drip tray water level indicator | Yes |
| Removable brewing/infusion unit | Yes |
| Built-in display | No |
| Product colour | Silver |
| On/off switch | Yes |
| Type | Coffee/Espresso |
| Multi beverage | Yes |
| Espresso making | Yes |
| Coffee making | Yes |