- Prekė sandėlyje
-
−3%
Krups Intution Preference EA875U10 kavos virimo aparatas Pusiau automatinis espreso kavos aparatas 3 l
Krups Intution Preference EA875U10 kavos virimo aparatas Pusiau automatinis espreso kavos aparatas 3 l
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Power | 1450 W |
| Programmable auto power off | Yes |
| Depth | 440 mm |
| Weight | 8.15 kg |
| Width | 440 mm |
| Height | 400 mm |
| Coffee input type | Ground coffee |
| Product type | Espresso machine |
| Water tank capacity | 3 L |
| Appliance placement | Countertop |
| Rinsing function | Yes |
| Adjustable coffee spout height | Yes |
| Adjustable grinder settings | Yes |
| Heating system | Thermoblock |
| Adjustable coffee strength | Yes |
| Hot water temperature levels | 3 |
| Adjustable water quantity | Yes |
| Coffee beans capacity | 250 g |
| Number of temperature settings | 3 |
| Self-cleaning | Yes |
| Hot water system | Yes |
| Reservoir for brewed coffee | Cup |
| Coffee maker type | Semi-auto |
| Built-in grinder | Yes |
| Control type | Touch |
| Built-in display | Yes |
| Calc indicator | Yes |
| Product colour | Black |
| Removable water tank | Yes |
| Removable drip tray | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Latte Macchiato making | Yes |
| Cappuccino making | Yes |
| Latte making | Yes |
| Coffee making | Yes |
| Hot milk making | Yes |
| Lungo making | Yes |
| Ristretto making | Yes |
| Espresso making | Yes |
| Americano making | Yes |
| Multi beverage | Yes |