Teesa Aroma 800 yra visiškai automatinis espreso kavos aparatas su integruotu malūnėliu, galintis ruošti kavą tiek iš pupelių, tiek iš maltos kavos. Jame yra reguliuojamas kavos stiprumas, temperatūros nustatymai ir 2 litrų vandens talpa patogumui.
Teesa Aroma 800 yra visiškai automatinis espreso kavos aparatas su integruotu malūnėliu, galintis ruošti kavą tiek iš pupelių, tiek iš maltos kavos. Jame yra reguliuojamas kavos stiprumas, temperatūros nustatymai ir 2 litrų vandens talpa patogumui.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Teesa Aroma 800 yra visiškai automatinis espresso kavos aparatas su integruotu malūnėliu, galintis ruošti kavą tiek iš pupelių, tiek iš maltos kavos. Jame yra reguliuojamas kavos stiprumas, temperatūros nustatymai ir 2 litrų vandens talpa patogumui.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Espresso Kavos Aparatas |
| Prekės Ženklas | Teesa |
| Modelis | Aroma 800 |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 240 × 340 × 460 mm (P × A × G) |
| Svoris | 10 kg |
| Spalva | Juoda |
Techniniai Duomenys | |
| Galia | 1500 W |
| Vandens Talpa | 2 L |
| Kavos Pupelių Talpa | 250 g |
| Maksimalus Darbo Slėgis | 19 bar |
| Reguliuojamas Kavos Stiprumas | Taip |
| Reguliuojama Temperatūra | Taip |
| Integruotas Malūnėlis | Taip |
| Valdymo Tipas | Jutiklinis |
Papildoma Informacija | |
| Safety Warning | Naudokite produktą tik numatytam tikslui. |