- Prekė sandėlyje
-
−24%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Su aromato suktuku geriausiam skonio pojūčiui
Tiesiog gera kava
Mėgaukitės šviežiai paruoštos kavos skoniu ir aromatu su šiuo patikimu „Philips“ kavos aparatu. Dėl aromato suktuko mėgaukitės optimaliu kiekvieno kavos puodelio skoniu. Naudodami laikmatį, galite pabusti su šviežiai iškeptos kavos kvapu.
| Santrauka | „Philips Daily Collection HD7459/20“ kavos aparatas. Gaminio tipas: Lašelinis kavos aparatas, Vandens bako talpa: 1,259 L, Kavos įdėjimo būdas: Malta kava, Puodelių talpa: 15 puodeliai, Snapelių skaičius: 1. Ekrano tipas: TFT. Galia: 1080 W |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.versuni.com/products/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,27 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,36 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,24 |
| Apsaugos nuo lašėjimo funkcija | Taip |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Įmontuotas malūnėlis | Ne |
| Talpa puodeliais | 15 puodelių |
| Kavos įvedimo tipas | Malta kava |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Indaplovėje plaunamos dalys | Taip |
| Šilumos palaikymo funkcija | Taip |
| Snapelių skaičius | 1 |
| Produkto tipas | Lašelinis kavos virimo aparatas |
| Vandens bako talpa | 1,259 l |
| Kavos ruošimas | Taip |
| Įvairių gėrimų | Ne |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Laido ilgis | 0,8 m |
| Nuimamas filtro laikiklis | Taip |
| Ekrano tipas | TFT |
| Korpuso medžiaga | Metalas, plastikas |
| Apšviestas įjungimo/išjungimo jungiklis | Taip |
| Indikacinė lemputė | Taip |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Rezervuaras užplikytos kavos medžiagai | Stiklas |
| Laikmatis | Taip |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Galia | 1080 W |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 1000 W |
| Gylis | 237 mm |
| Ūgis | 334 mm |
| Svoris | 1560 g |
| Plotis | 208 mm |
| Pakuotės gylis | 268 mm |
| Pakuotės aukštis | 358 mm |
| Pakuotės svoris | 2840 g |
| Pakuotės plotis | 238 mm |
| Kiekis pakuotėje | 2 vnt. |
| Pavojingi kroviniai | Ne |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Alaus virimo laikas | 10 min. |
| Pilno pajėgumo virimo laikas | 10 min. |
| Galima plauti indaplovėje | Taip |
| Vandens rezervuaro medžiaga | Plastikas |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,02333 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 2,45 kg |