- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Su aromato suktuku geriausiam skonio pojūčiui
Tiesiog gardi kava
Mėgaukitės šviežiai paruoštos kavos skoniu ir aromatu su šiuo „Philips“ kavos virimo aparatu. Kompaktiškas jo dizainas puikiai tinka paruošti nuo dviejų iki septynių puodelių. Mėgaukitės optimaliu kiekvieno kavos puodelio skoniu dėl aromato suktuko.
| Santrauka | „Philips Daily Collection HD7432/20“ kavos aparatas. Gaminio tipas: Lašelinis kavos aparatas, Vandens bako talpa: 0,6 L, Kavos įdėjimo būdas: Malta kava, Užplikytos kavos rezervuaras: Ąsotis, Puodelių talpa: 7 puodeliai. Galia: 750 W. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.versuni.com/products/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,22 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,295 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,2 |
| Apsaugos nuo lašėjimo funkcija | Taip |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Įmontuotas malūnėlis | Ne |
| Talpa puodeliais | 7 puodeliai |
| Kavos įvedimo tipas | Malta kava |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Indaplovėje plaunamos dalys | Taip |
| Produkto tipas | Lašelinis kavos virimo aparatas |
| Rezervuaras užplikytai kavai | Ąsotis |
| Vandens bako talpa | 0,6 l |
| Kavos ruošimas | Taip |
| Įvairių gėrimų | Ne |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Laido ilgis | 0,85 m |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Apšviestas įjungimo/išjungimo jungiklis | Taip |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Galia | 750 W |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 750 W |
| Gylis | 172 mm |
| Ūgis | 270 mm |
| Svoris | 1110 g |
| Plotis | 210 mm |
| Pakuotės gylis | 198 mm |
| Pakuotės aukštis | 290 mm |
| Pakuotės svoris | 2690 g |
| Pakuotės plotis | 218 mm |
| Pakuotės turinys | Stiklinis ąsotis |
| Dėžutės svoris | 1000 g |
| Pavojingi kroviniai | Ne |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Alaus virimo laikas | 10 min. |
| Pilno pajėgumo virimo laikas | 10 min. |
| Galima plauti indaplovėje | Taip |
| Rankenos medžiaga | Plastikas |
| Vandens rezervuaro medžiaga | Plastikas |
| Modelis | HD7432/20 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,01298 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,65 kg |