DeLonghi ECAM 220.20.W yra visiškai automatinis kavos aparatas su integruotu malūnėliu ir maksimaliu 15 barų slėgiu. Jame yra 1,8 l talpos vandens rezervuaras, reguliuojamos malimo nustatymai ir puodelių šildytuvas, leidžiantis paruošti dvi puodelius kavos vienu metu.
DeLonghi ECAM 220.20.W yra visiškai automatinis kavos aparatas su integruotu malūnėliu ir maksimaliu 15 barų slėgiu. Jame yra 1,8 l talpos vandens rezervuaras, reguliuojamos malimo nustatymai ir puodelių šildytuvas, leidžiantis paruošti dvi puodelius kavos vienu metu.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 5*
d. d.
DeLonghi ECAM 220.20.W yra visiškai automatinis kavos aparatas su integruotu malūnėliu ir maksimalia veikimo spaudimo jėga 15 bar. Jame yra 1.8 L talpos vandens bakas, reguliuojami malimo nustatymai ir puodelių šildytuvas, leidžiantis paruošti du puodelius vienu metu.
Galia | |
|---|---|
| AC įtampa | 220 - 240 V |
| AC dažnis | 50/60 Hz |
| Prijungta galia | 1450 W |
Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 8.8 kg |
| Plotis | 240 mm |
| Gylis | 440 mm |
| Aukštis | 350 mm |
Veikimas | |
| Kavos pupelių talpa | 250 g |
| Įrenginio vieta | Ant stalviršio |
| Vandens kietumo pasirinkiklis | Taip |
| Malūnėlio tipas | Nerūdijančio plieno malūnėlis |
| Vandens bako talpa | 1.8 L |
| Kavos įvedimo tipas | Malta kava, Kavos pupelės |
| Vandens filtras | Taip |
Ergonomika | |
| Displėjaus technologija | LED |
| Valdymo tipas | Jutiklinis |
| Lengva valyti | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| Nuimamas lašėjimo padėklas | Taip |
Virimo funkcijos ir programos | |
| Kavos ruošimas | Taip |
| Espresso ruošimas | Taip |