- Prekė sandėlyje
-
−1%
Kavos aparatas De\'Longhi Lattissima One Nespresso Pod – baltas
Kavos aparatas De\'Longhi Lattissima One Nespresso Pod – baltas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Auto power off after (max) | 9 min |
| Auto power off | Yes |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Power | 1400 W |
| Depth | 355 mm |
| Height | 385 mm |
| Weight | 4.2 kg |
| Width | 195 mm |
| Coffee maker type | Fully-auto |
| Maximum operating pressure | 19 bar |
| Built-in grinder | No |
| Milk tank capacity | 0.125 L |
| Water tank capacity | 1 L |
| Milk tank | Yes |
| Water hardness selector | Yes |
| Reservoir for brewed coffee | Cup |
| Product type | Espresso machine |
| Coffee capsule/pod system | Nespresso |
| Appliance placement | Countertop |
| Coffee input type | Coffee capsule |
| Control type | Touch |
| Housing material | Plastic |
| Used capsules container capacity | 9 pc(s) |
| Built-in display | No |
| Product colour | White |
| Cappuccino making | Yes |
| Latte making | Yes |
| Espresso making | Yes |
| Espresso Macchiato making | Yes |
| Multi beverage | Yes |
| Warnings | Risk of electric shock., Unit may contain hot liquids under pressure - use with care., Do not use the equipment in a damp or wet environment to avoid risk of electric shock. |