- Prekė sandėlyje
Gastroback 42709
Gastroback 42709







Gastroback 42709
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Dizainas | |
|---|---|
| Korpuso dizainas: | Laisvai stovintis |
| Produkto tipas: | Espreso aparatas |
| Produkto spalva: | Nerūdijantis plienas |
| Integruotas ekranas: | N |
| Valdymo tipas: | Mygtukai, sukamieji |
| Korpuso medžiaga: | Nerūdijantis plienas |
| Kavos filtras: | Taip |
| Našumas | |
| Vandens bako talpa: | 1,5 l |
| Amerikano gaminimas: | Taip |
| Espreso ruošimas: | Taip |
| Kaitvietė: | Taip |
| Kavos įvedimo tipas: | Malta kava |
| Įmontuotas malūnėlis: | N |
| Kavos ruošimas: | Taip |
| Maksimalus darbinis slėgis: | 15 barų |
| Kapučino gaminimas: | Taip |
| Karšto vandens sistema: | Taip |
| Kavos virimo aparato tipas: | Rankinis |
| Latte macchiato gaminimas: | Taip |
| Šildymo sistema: | Termoblokas |
| Ergonomika | |
| Neslystančios kojelės: | Taip |
| Nuimamas lašų surinkimo padėklas: | Taip |
| Galia | |
| Galia: | 1000 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa: | 220–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis: | 50/60 Hz |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 240 mm |
| Gylis: | 274 mm |
| Ūgis: | 318 mm |
| Svoris: | 5,1 kg |