- Prekė sandėlyje
Espreso kavos virimo aparatas Black+Decker BXCO1200E (1200W)
Espreso kavos virimo aparatas Black+Decker BXCO1200E (1200W)






















Espreso kavos virimo aparatas Black+Decker BXCO1200E (1200W)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Power | 1200 W |
| Width | 315 mm |
| Height | 320 mm |
| Weight | 3.2 kg |
| Depth | 195 mm |
| Certification | CE |
| Capacity in cups | 2 cups |
| Maximum operating pressure | 15 bar |
| Coffee input type | Ground coffee, Coffee pods |
| Coffee maker type | Cob coffee maker |
| Water tank capacity | 1.2 L |
| Appliance placement | Countertop |
| Product type | Espresso coffee machine |
| Fast heat | Yes |
| Built-in grinder | No |
| Built-in milk frother | Yes |
| Preheating cups | Yes |
| Product colour | Silver, Black |
| Control type | Rotary |
| Non-slip feet | Yes |
| Built-in display | No |
| Removable water tank | Yes |
| Removable drip tray | Yes |
| Espresso making | Yes |
| Cappuccino making | Yes |
| Coffee making | Yes |
| Warnings | Risk of electric shock., Unit may contain hot liquids under pressure - use with care., Do not use the equipment in a damp or wet environment to avoid risk of electric shock. |