- Nauja
- Prekė sandėlyje
Espresso machine Nivona CafeRomatica 821
Espresso machine Nivona CafeRomatica 821
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 14 - 19*
d. d.
| Energy saving mode | Yes |
| AC input voltage | 230 V |
| Power | 1450 W |
| Auto power off | Yes |
| Depth | 480 mm |
| Height | 330 mm |
| Width | 240 mm |
| Reservoir for brewed coffee | 250 g |
| Water tank capacity | 1.8 L |
| Coffee maker type | Fully-auto |
| Maximum operating pressure | 15 bar |
| Product type | Espresso coffee machine |
| Built-in grinder | Yes |
| Coffee input type | Coffee beans |
| Hot water system | Yes |
| Appliance placement | Countertop |
| Adjustable temperature | Yes |
| Removable brewing/infusion unit | Yes |
| Water filter | Yes |
| Adjustable water quantity | Yes |
| Adjustable coffee strength | Yes |
| Product colour | Silver |
| Built-in display | Yes |
| Cappuccino making | Yes |
| Coffee making | Yes |