- Prekė sandėlyje
DeLonghi INISSIA EN 80.B Pod kavos aparatas 0,8 L Pusiau automatinis
DeLonghi INISSIA EN 80.B Pod kavos aparatas 0,8 L Pusiau automatinis
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Auto power off | Yes |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Power | 1260 W |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Depth | 320 mm |
| Height | 230 mm |
| Width | 120 mm |
| Weight | 2.4 kg |
| Product type | Pod coffee machine |
| Built-in grinder | No |
| Water tank capacity | 0.8 L |
| Appliance placement | Countertop |
| Coffee input type | Coffee capsule |
| Coffee capsule/pod system | Nespresso |
| Capacity in cups | 10 cups |
| Milk tank | No |
| Maximum operating pressure | 19 bar |
| Coffee maker type | Semi-auto |
| Product colour | Black |
| Built-in display | No |
| Control type | Buttons |
| Removable drip tray | Yes |
| Removable water tank | Yes |
| Standby function | Yes |
| Coffee making | Yes |
| Espresso making | Yes |
| Warnings | Do not use the equipment in a damp or wet environment to avoid risk of electric shock., Risk of electric shock., Unit may contain hot liquids under pressure - use with care. |