- Prekė sandėlyje
-
−4%
De\'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.SB Visiškai automatinis espreso aparatas 1,8 l
De\'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.SB Visiškai automatinis espreso aparatas 1,8 l
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Power consumption (standby) | 0.35 W |
| Power | 1450 W |
| Energy efficiency class | A |
| Energy saving mode | Yes |
| AC input voltage | 220-240 |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Auto power off | Yes |
| Height | 351 mm |
| Weight | 9 kg |
| Width | 238 mm |
| Depth | 430 mm |
| Capacity in cups | 14 cups |
| Steam pipe | Yes |
| Water tank capacity | 1.8 L |
| Product type | Espresso machine |
| Reservoir for brewed coffee | Cup |
| Automatic anti-calc | Yes |
| Milk tank | No |
| Built-in grinder | Yes |
| Number of spouts | 2 |
| Maximum operating pressure | 15 bar |
| Coffee maker type | Fully-auto |
| Self-cleaning | Yes |
| Adjustable water quantity | Yes |
| Coffee input type | Ground coffee, Coffee beans |
| Water filter | Yes |
| Coffee beans capacity | 250 g |
| Number of grinder settings | 13 |
| Adjustable coffee strength | Yes |
| Adjustable grinder settings | Yes |
| Appliance placement | Countertop |
| Product colour | Silver, Black |
| Indication light | Yes |
| Removable drip tray | Yes |
| Removable water tank | Yes |
| Built-in display | No |
| Removable brewing/infusion unit | Yes |
| Control type | Buttons, Rotary |
| Standby function | Yes |
| Espresso making | Yes |
| Coffee making | Yes |
| Cappuccino making | Yes |
| Multi beverage | Yes |
| Warnings | Do not use the equipment in a damp or wet environment to avoid risk of electric shock., Risk of electric shock., Unit may contain hot liquids under pressure - use with care. |