De\'Longhi Magnifica ECAM220.22.GB Visiškai automatinis espreso kavos aparatas 1,8 l
De\'Longhi Magnifica ECAM220.22.GB Visiškai automatinis espreso kavos aparatas 1,8 l
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Power | 1450 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Energy efficiency class | A |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Width | 240 mm |
| Weight | 8.8 kg |
| Height | 350 mm |
| Depth | 440 mm |
| Coffee beans capacity | 250 g |
| Steam pipe | Yes |
| Two cups at once | Yes |
| Reservoir for brewed coffee | Cup |
| Coffee maker type | Fully-auto |
| Capacity in cups | 2 cups |
| Number of grinder settings | 13 |
| Water tank capacity | 1.8 L |
| Adjustable water quantity | Yes |
| Water filter | Yes |
| Adjustable coffee strength | Yes |
| Product type | Espresso machine |
| Built-in grinder | Yes |
| Adjustable grinder settings | Yes |
| Coffee input type | Ground coffee, Coffee beans |
| Appliance placement | Countertop |
| Manual | Yes |
| Removable drip tray | Yes |
| Product colour | Black, Grey |
| Control type | Touch |
| Built-in display | No |
| Housing material | Plastic |
| Espresso making | Yes |
| Coffee making | Yes |
| Americano making | Yes |
| Cappuccino making | Yes |
| Multi beverage | Yes |
| Warnings | Do not use the equipment in a damp or wet environment to avoid risk of electric shock., Risk of electric shock., Unit may contain hot liquids under pressure - use with care. |