- Prekė sandėlyje
De\'Longhi Eletta Explore Visiškai automatinis espreso kavos aparatas 1,8 l
De\'Longhi Eletta Explore Visiškai automatinis espreso kavos aparatas 1,8 l
Garantija
6 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 14*
d. d.
| AC input voltage | 220-240 V |
| AC input frequency | 50-60 Hz |
| Power | 1450 W |
| Energy efficiency class | A |
| Width | 260 mm |
| Height | 385 mm |
| Depth | 450 mm |
| Weight | 11.2 kg |
| Coffee maker type | Fully-auto |
| Coffee input type | Coffee beans, Ground coffee |
| Water tank capacity | 1.8 L |
| Product type | Espresso machine |
| Coffee beans capacity | 300 g |
| Reservoir for brewed coffee | Cup |
| Maximum operating pressure | 19 bar |
| Built-in grinder | Yes |
| Ground coffee container capacity | 14 cups |
| Appliance placement | Countertop |
| Water hardness selector | Yes |
| Number of grinders | 1 pc(s) |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Capacity in cups | 2 cups |
| Pre brew aroma control | Yes |
| Hot water system | Yes |
| Water filter | Yes |
| Control type | Touch |
| Display type | TFT |
| Housing material | Metal, Plastic |
| Built-in display | Yes |
| Product colour | Grey |
| Cup holder | Yes |
| Latte Macchiato making | Yes |
| Coffee making | Yes |
| Cappuccino making | Yes |
| Hot milk making | Yes |
| Espresso making | Yes |
| Latte making | Yes |
| Americano making | Yes |
| Espresso Macchiato making | Yes |
| Doppio+ making | Yes |
| Multi beverage | Yes |