-
−2%
De\'Longhi ECAM380.85.SB kavos virimo aparatas, pilnai automatinis, 1,8 l espreso kavos aparatas
De\'Longhi ECAM380.85.SB kavos virimo aparatas, pilnai automatinis, 1,8 l espreso kavos aparatas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 1450 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Svoris | 9,5 kg |
| Plotis | 236 mm |
| Gylis | 429 mm |
| Ūgis | 348 mm |
| Įmontuotas malūnėlis | Taip |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Kavos pupelių talpa | 300 g |
| Talpa puodeliais | 1 puodelis |
| Rezervuaras užplikytai kavai | Taurė |
| Reguliuojamas pieno kiekis | Taip |
| Vandens filtras | Taip |
| Maksimalus darbinis slėgis | 15 barų |
| Kavos virimo aparato tipas | Visiškai automatinis |
| Karšto vandens sistema | Taip |
| Indaplovėje plaunamos dalys | Taip |
| Įmontuotas pieno plakiklis | Taip |
| Vandens kietumo parinkiklis | Taip |
| Vandens bako talpa | 1,8 l |
| Kavos įvedimo tipas | Kavos pupelės, Malta kava |
| Produkto tipas | Espreso aparatas |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Lengva valyti | Taip |
| Nuimamas vandens bakas | Taip |
| Puodelio laikiklis | Taip |
| Nuimamas lašėjimo padėklas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda, Sidabras |
| Ekrano įstrižainė | 8,89 cm (3,5 colio) |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | TFT |
| Įvairių gėrimų | Taip |
| Doppio+ gamyba | Taip |
| Espreso ruošimas | Taip |
| Lungo gaminimas | Taip |
| Latte Macchiato gaminimas | Taip |
| Kapučino gaminimas | Taip |
| Ristretto gaminimas | Taip |
| Programų skaičius | 24 |
| Plokščia balta gamyba | Taip |
| Latės gaminimas | Taip |
| Espreso makiato gaminimas | Taip |
| Karštų ir šaltų gėrimų gaminimas | Taip |
| Amerikano gaminimas | Taip |
| Kavos ruošimas | Taip |
| Įspėjimai | Elektros smūgio pavojus. Įrenginyje gali būti karštų skysčių, veikiamų slėgio – naudokite atsargiai. Nenaudokite įrangos drėgnoje ar šlapioje aplinkoje, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |