De\'Longhi ECAM 22.110.SB kavos virimo aparatas, pilnai automatinis, 1,8 l espreso kavos aparatas
De\'Longhi ECAM 22.110.SB kavos virimo aparatas, pilnai automatinis, 1,8 l espreso kavos aparatas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Galia | 1450 W |
| Energijos taupymo režimas | Taip |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Gylis | 430 mm |
| Svoris | 9 kg |
| Plotis | 238 mm |
| Ūgis | 351 mm |
| Snapelių skaičius | 2 |
| Vandens bako talpa | 1,8 l |
| Kavos įvedimo tipas | Kavos pupelės, Malta kava |
| Produkto tipas | Espreso aparatas |
| Įmontuotas malūnėlis | Taip |
| Kavos virimo aparato tipas | Visiškai automatinis |
| Maksimalus darbinis slėgis | 15 barų |
| Automatinė kalkių šalinimo sistema | Taip |
| Kavos pupelių talpa | 250 g |
| Vandens filtras | Taip |
| Reguliuojama temperatūra | Taip |
| Savaime išsivalantis | Taip |
| Malūnėlio nustatymų skaičius | 13 |
| Vandens kietumo parinkiklis | Taip |
| Reguliuojami malūnėlio nustatymai | Taip |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Karšto vandens sistema | Taip |
| Reguliuojamas kavos stiprumas | Taip |
| Maltos kavos talpyklos talpa | 14 puodelių |
| Produkto spalva | Sidabras, Juoda |
| Valdymo tipas | Mygtukai, Rotacinis |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Nuimamas lašėjimo padėklas | Taip |
| Nuimamas vandens bakas | Taip |
| Nuimamas virimo / užpilo įrenginys | Taip |
| Budėjimo funkcija | Taip |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Įvairių gėrimų | Taip |
| Espreso ruošimas | Taip |
| Kavos ruošimas | Taip |
| Kapučino gaminimas | Taip |