Clatronic KA 3327 pilnai automatinis lašelinis kavos virimo aparatas
Clatronic KA 3327 pilnai automatinis lašelinis kavos virimo aparatas


Clatronic KA 3327 pilnai automatinis lašelinis kavos virimo aparatas
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Galia | 870 W |
| Ūgis | 340 mm |
| Plotis | 185 mm |
| Gylis | 210 mm |
| Ąsočio talpa | 1 litras |
| Kavos virimo aparato tipas | Visiškai automatinis |
| Talpa puodeliais | 10 puodelių |
| Rezervuaras užplikytai kavai | Taurė, Ąsotis |
| Kavos įvedimo tipas | Malta kava |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Apsaugos nuo lašėjimo funkcija | Taip |
| Produkto tipas | Lašelinis kavos virimo aparatas |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Plaunamas filtras | Taip |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Produkto spalva | Juoda, Nerūdijantis plienas |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Kavos ruošimas | Taip |