- Prekė sandėlyje
-
−2%
Bosch TAS112E kavos virimo aparatas Pilnai automatinis kapsulinis kavos aparatas 0,7 l
Bosch TAS112E kavos virimo aparatas Pilnai automatinis kapsulinis kavos aparatas 0,7 l
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 1400 W |
| Weight | 2.5 kg |
| Height | 320 mm |
| Width | 171 mm |
| Depth | 265 mm |
| Water tank capacity | 0.7 L |
| Product type | Capsule coffee machine |
| Coffee input type | Coffee capsule |
| Adjustable temperature | Yes |
| Adjustable coffee strength | Yes |
| Reservoir for brewed coffee | Cup |
| Coffee maker type | Fully-auto |
| Built-in grinder | No |
| Hot water system | No |
| Capacity in cups | 1 cups |
| Appliance placement | Countertop |
| Built-in display | No |
| Easy to use | Yes |
| Product colour | Black |
| Easy to clean | Yes |
| Adjustable cup stand height | Yes |
| Cord length | 0.9 m |
| Visible water level | Yes |
| Control type | Buttons |
| Tea making | Yes |
| Espresso making | Yes |
| Coffee making | Yes |
| Latte Macchiato making | Yes |
| Cappuccino making | Yes |
| Multi beverage | Yes |