- Prekė sandėlyje
Adler AD 4407 kavos aparatas Pusiau automatinis Drip kavos virimo aparatas
Adler AD 4407 kavos aparatas Pusiau automatinis Drip kavos virimo aparatas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| AC input voltage | 230 V |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Power | 550 W |
| Weight | 1.45 kg |
| Built-in grinder | No |
| Anti-drip function | Yes |
| Product type | Drip coffee maker |
| Keep warm function | Yes |
| Jug capacity | 0.7 L |
| Appliance placement | Countertop |
| Coffee input type | Ground coffee |
| Coffee maker type | Semi-auto |
| Reservoir for brewed coffee | Jug |
| Manual | Yes |
| Product colour | Black, Silver |
| Easy to use | Yes |
| Cordless | No |
| Easy to clean | Yes |
| Lid type | Flip-top lid |
| Coffee filter | Yes |
| Built-in display | No |
| Non-slip feet | Yes |
| Illuminated on/off switch | Yes |
| Washable filter | Yes |
| Visible water level | Yes |
| Control type | Buttons |
| Coffee making | Yes |
| Multi beverage | No |