-
−2%
SMEG virdulys turi 1,7 litro talpą ir siūlo septynias temperatūros nustatymo galimybes su šilumos išlaikymo funkcija iki 20 minučių. Jame yra nuimamas nerūdijančio plieno filtras, 360° sukimosi pagrindas ir ergonomiška rankena patogiam naudojimui.
SMEG virdulys turi 1,7 litro talpą ir siūlo septynias temperatūros nustatymo galimybes su šilumos išlaikymo funkcija iki 20 minučių. Jame yra nuimamas nerūdijančio plieno filtras, 360° sukimosi pagrindas ir ergonomiška rankena patogiam naudojimui.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
SMEG virdulys turi 1.7 litro talpą ir siūlo septynias temperatūros nustatymo galimybes su šilumos išlaikymo funkcija iki 20 minučių. Jame yra nerūdijančio plieno nuimamas filtras, 360° sukimosi pagrindas ir ergonomiška rankena patogiam naudojimui.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Elektrinis virdulys |
| Prekės ženklas | SMEG |
| Modelis | KLF04RDEU |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 290 × 260 × 230 mm (P × A × G) |
| Svoris | 1.8 kg |
| Spalva | Raudona |
| Medžiaga | Plastikas, Nerūdijantis plienas |
Techniniai duomenys | |
| Galia | 2400 W |
| Talpa | 1.7 L |
| Temperatūros nustatymai | 7 reguliuojami nustatymai |
| Įtampa | 220 - 240 V AC |
| Dažnis | 50 - 60 Hz |
| Maitinimo laido ilgis | 1 m |
Papildoma informacija | |
| Šilumos išlaikymo funkcija | Iki 20 minučių |
| Saugumo funkcijos | Automatinis išsijungimas, perkaitimo apsauga |
| Filtras | Nuimamas nerūdijančio plieno kalkių filtras |