MPM MMK-02M kavamalė
MPM MMK-02M kavamalė
MPM MMK-02M kavamalė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black, Silver |
| Coffee beans capacity | 50 g |
| Number of grinder settings | 1 |
| Product type | Blade grinder |
| Material | Stainless steel |
| On/off switch | Yes |
| Safety system | Yes |
| Automatic cord rewinder | Yes |
| Power | 150 W |
| AC input frequency | 50 Hz |