- Prekė sandėlyje
Hario MCD-2 Brown
Hario MCD-2 Brown







Hario MCD-2 Brown
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Easy to clean | Yes |
| Non-slip feet | Yes |
| Number of grinder settings | 1 |
| Coffee beans capacity | 35 g |
| Product colour | Bronze |
| Built-in dispenser | Yes |
| Adjustable grinder settings | No |
| Height | 208 mm |
| Depth | 88 mm |
| Width | 143 mm |
| Warnings | Keep the unit away from children., Avoid contact with rotating parts when the unit is operating., Do not leave the device plugged in unattended. |