Gorenje - Kavos malūnėlis SMK150SB 150W 45g talpa nerūdijančio plieno juodas
Prekės kodas: 14-3838782819346
Gorenje SMK150SB yra kavos malūnėlis su 150W galingumu ir 45g grūdų talpa. Jame yra nerūdijančio plieno peiliai, gumos padas stabilumui užtikrinti ir apsauga nuo perkaitimo, garantuojanti saugų naudojimą.
Prekės kodas: 14-3838782819346
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
3991
Paskutinė prekė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*
Netaikoma
Gorenje SMK150SB 150W Kavos Malūnėlis Juodas
Gorenje SMK150SB yra kavos malūnėlis su 150W varikliu ir 45g grūdų talpa. Jame yra nerūdijančio plieno peiliai, guminės kojelės stabilumui užtikrinti ir apsauga nuo perkaitimo saugiam naudojimui.
  • Kompaktiškas dizainas su 45g grūdų talpa, puikus namų naudojimui.
  • Patvarūs nerūdijančio plieno peiliai užtikrina efektyvų malimą šviežiai kavai.
  • Yra apsauga nuo perkaitimo ir guminės kojelės saugiam ir stabiliam veikimui.
Ypatybės
Produkto Tipas Kavos Malūnėlis
Prekės Ženklas Gorenje
Modelis SMK150SB
Specifikacijos
Grūdų Talpa 45 g
Vidinė Medžiaga Nerūdijantis Plienas
Spalva Juoda
Medžiaga Metalai, Plastikas
Matmenys (P × G × A) 90 mm × 90 mm × 148 mm
Svoris 0.5 kg
Laido Ilgis 0.7 m
Techniniai Duomenys
Galia 150 W