Gastroback 42602
Gastroback 42602


Gastroback 42602
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
- kasdien šviežiai malta kava geriausiam kavos skoniui.
- didelio našumo malimo mechanizmas su 5 skirtingais kavos stiliaus nustatymais – nuo filtruotos kavos iki espreso.
- tinka prieskoniams malti.
- pilnai automatizuota.
- didelis nuimamas kavos pupelių indas.
- Laiko pasirinkimo ratukas, malimo pasirinkimo valdiklis, apsauginis paleidimo / sustabdymo mygtukas, tvarkinga laido laikymo vieta, maitinimo įjungimo / išjungimo jungiklis.
| Techninės detalės | |
|---|---|
| Produkto spalva: | Juoda, sidabrinė |
| Laido laikymas: | Taip |
| Integruotas laikmatis: | Taip |
| Galia | |
| Galia: | 165 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa: | 230 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris: | 1,9 kg |
| Plotis: | 170 mm |
| Gylis: | 125 mm |
| Ūgis: | 285 mm |