- Prekė sandėlyje
Gastroback 42601
Gastroback 42601




Gastroback 42601
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Techninės detalės | |
|---|---|
| Kavos pupelių talpa: | 90 g |
| Medžiaga: | Nerūdijantis plienas |
| Malūnėlio nustatymų skaičius: | 5 |
| Produkto spalva: | Metalinis |
| Nerūdijančio plieno peiliukai: | Taip |
| Dangtelio apsauginis jungiklis: | Taip |
| Smulkus šlifavimas: | Taip |
| Grubus šlifavimas: | Taip |
| Neslystančios kojelės: | Taip |
| Integruotas laikmatis: | Taip |
| Galia | |
| Galia: | 270 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa: | 230–240 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris: | 1,16 kg |
| Plotis: | 102 mm |
| Gylis: | 120 mm |
| Ūgis: | 218 mm |