„Fellow Ode 2nd Generation“ – automatinis juodas malūnėlis
„Fellow Ode 2nd Generation“ – automatinis juodas malūnėlis





„Fellow Ode 2nd Generation“ – automatinis juodas malūnėlis
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Kavos pupelių talpa | 100 g |
| Lengva valyti | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Nerūdijančio plieno peiliukai | Taip |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas, Technopolimeras, Aliuminis |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Įtampa | 230 V |
| Galia | 140 W |
| Laido ilgis | 1 m |
| Ūgis | 248 mm |
| Svoris | 4,6 kg |
| Gylis | 239 mm |
| Plotis | 105 mm |
| Įspėjimai | Laikykite įrenginį vaikams nepasiekiamoje vietoje., Įrenginiui veikiant, venkite liestis su besisukančiomis dalimis. Nepalikite prietaiso prijungto prie elektros tinklo be priežiūros. |