- Prekė sandėlyje
Blaupunkt FCM501 kavamalė (smūginis, 200 W)
Blaupunkt FCM501 kavamalė (smūginis, 200 W)



Blaupunkt FCM501 kavamalė (smūginis, 200 W)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product type | Blade grinder |
| Product colour | Black, Silver |
| Coffee beans capacity | 250 g |
| Built-in dispenser | Yes |
| Ground coffee container capacity | 180 g |
| Easy to clean | Yes |
| Power | 120 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Maximum power | 200 W |
| Height | 290 mm |
| Weight | 1.2 kg |
| Width | 205 mm |
| Depth | 150 mm |
| Manual | Yes |