Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | Black, White, Yellow |
| Dust container type | Bagless |
| Battery type | Built-in |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Power source | Battery |
| Battery voltage | 21.6 V |
| Runtime | 30 min |
| Charging time | 5.75 h |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Weight | 2.4 kg |
| Package weight | 4.4 kg |
| Width | 236 mm |
| Depth | 230 mm |
| Height | 1115 mm |
| Air filtration stages quantity | 3 |
| Cleaning type | Dry |
| Vacuum air filtering | HEPA |
| Noise level | 78 dB |
| Number of speeds | 2 |
| Variable power | Yes |
| Upholstery nozzle included | Yes |
| Foam filter | Yes |
| Crevice tool | Yes |
| Battery pack | Yes |
| Hard floor brush | Yes |
| Charging base | Yes |
| Air filter | Yes |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Warnings | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |