-
−4%
Stanley SFMEE500S Diskinis šlifuoklis Juoda, Geltona
Stanley SFMEE500S Diskinis šlifuoklis Juoda, Geltona
























Stanley SFMEE500S Diskinis šlifuoklis Juoda, Geltona
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Šlifuoklio tipas | Diskinis šlifuoklis |
| Minkšta rankena | Taip |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Teleskopinė rankena | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Išėjimo galia | 750 W |
| Nešiojimo dėklas | Ne |
| Nustatykite turinį | Adapteris išoriniam dulkių siurbliui prijungti, šlifavimo diskas, dulkių siurbimo žarna, minkštas dulkių maišas |
| Baterijų paketas | Ne |
| Įkroviklis | Ne |