Makita DBO180Z nešiojamas šlifuoklis Orbitinis šlifuoklis
Makita DBO180Z nešiojamas šlifuoklis Orbitinis šlifuoklis





Makita DBO180Z nešiojamas šlifuoklis Orbitinis šlifuoklis
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 12 - 17*
d. d.
| Dust extraction port | Yes |
| Sander type | Orbital sander |
| Product description | Terms and conditions of the extended warranty for private and business users https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Power source | Battery |
| Battery voltage | 18 V |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Sanding disc diameter | 12.5 cm |
| Weight | 1.7 kg |
| Idle speed | 7000/9500/11000 RPM |
| Oscillating orbit diameter | 2.8 mm |
| Carrying case | No |
| Number of battery cells | no |
| Charger | No |
| Battery pack | No |
| Dust container type | Dust bag |
| Warnings | Avoid contact with eyes and skin., Do not dispose of in the regular waste - the product may contain hazardous substances., Store in a dry place away from sources of ignition. |