- Prekė sandėlyje
-
−2%
Kampinis šlifuoklis 24V Greenworks GD24AG - 3200207
Kampinis šlifuoklis 24V Greenworks GD24AG - 3200207
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 7 - 12*
d. d.
| Sanding disc thread | M14 |
| Adjustable speed | Yes |
| Product colour | Black |
| Number of handle positions | 2 |
| Motor type | Brushless |
| Battery voltage | 24 V |
| Power source | Battery |
| Weight | 1.5 kg |
| Idle speed (max) | 10500 RPM |
| Grinding disc diameter | 12.5 cm |
| Auxiliary handle | Yes |
| Charger | No |
| Carrying case | No |
| Battery pack | No |