Einhell TP-BR 18/32 Li BL – solo cilindrinis šlifuoklis
Einhell TP-BR 18/32 Li BL – solo cilindrinis šlifuoklis



Einhell TP-BR 18/32 Li BL – solo cilindrinis šlifuoklis
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Motor type | Brushless |
| Adjustable speed | Yes |
| Soft grip | Yes |
| Sander type | Cylinder sander |
| Power source | Battery |
| Battery voltage | 18 V |
| Weight | 4 kg |
| Sanding disc diameter | 12 cm |
| Sanding belt width | 10 cm |
| Charger | No |
| Auxiliary handle | Yes |
| Carrying case | No |
| Battery pack | No |