Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis TP-AG 18/125 CE Q Solo 4431155 EINHELL
Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis TP-AG 18/125 CE Q Solo 4431155 EINHELL



Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis TP-AG 18/125 CE Q Solo 4431155 EINHELL
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Rubberized handle | Yes |
| Soft start | Yes |
| Variable speed | Yes |
| Tool-free accessory change | Yes |
| Product colour | Black |
| Number of handle positions | 2 |
| Spindle lock | Yes |
| Motor type | Brushless motor |
| Power source | Battery |
| Battery voltage | 18 V |
| Battery type | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Package height | 155 mm |
| Package depth | 130 mm |
| Package weight | 2.1 kg |
| Package width | 350 mm |
| Idle speed (min) | 3000 RPM |
| Idle speed (max) | 10500 RPM |
| Grinding disc diameter | 12.5 cm |
| Cutting depth (90°) | 3.3 cm |
| Battery pack | No |
| Carrying case | No |
| Charger | No |