- Prekė sandėlyje
Blaupunkt virtuvės svarstyklės FKS401
Blaupunkt virtuvės svarstyklės FKS401



Blaupunkt virtuvės svarstyklės FKS401
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Battery type | AAA |
| Number of batteries supported | 3 |
| Weight | 410 g |
| Width | 160 mm |
| Depth | 210 mm |
| Height | 19 mm |
| Product colour | White |
| Accuracy | 1 g |
| Conversion function | Yes |
| Tare function | Yes |
| Product type | Kitchen scale |
| Maxium load | 10 kg |
| Batteries included | Yes |
| Control type | Touch |
| Built-in display | Yes |