- Prekė sandėlyje
Blaupunkt ledų gaminimo aparatas ICM401
Blaupunkt ledų gaminimo aparatas ICM401






Blaupunkt ledų gaminimo aparatas ICM401
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Frozen yogurt making | Yes |
| Housing material | Stainless steel |
| On/off switch | Yes |
| Number of bowls | 1 bowls |
| Bowl capacity | 1 L |
| Integrated timer | Yes |
| Sorbet making | No |
| Preparation time | 60 min |
| Power | 100 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Height | 260 mm |
| Depth | 228 mm |
| Width | 355 mm |
| Weight | 6.92 kg |
| Easy to clean | Yes |
| Product colour | Black, White |