- Prekė sandėlyje
BLACKDECKER BEG120-QS kampinis šlifuoklis 125 mm 800 W
BLACKDECKER BEG120-QS kampinis šlifuoklis 125 mm 800 W








BLACKDECKER BEG120-QS kampinis šlifuoklis 125 mm 800 W
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Adjustable speed | No |
| Sanding disc thread | M14 |
| Product colour | Black |
| Tool-free protective guard | Yes |
| Adjustable protective guard | Yes |
| Power source | AC |
| Output power | 800 W |
| Height | 95 mm |
| Depth | 300 mm |
| Weight | 1.8 kg |
| Width | 110 mm |
| Grinding disc diameter | 12.5 cm |
| Idle speed (max) | 12000 RPM |
| Lock-nut included | Yes |
| Wrench included | Yes |
| Auxiliary handle | Yes |
| Protective guard | Yes |
| Warnings | Do not use near flammable materials. |