- Prekė sandėlyje
Black Decker RS890K-QS stūmoklinis pjūklas 2700 spm 500 W juodas, oranžinis
Black Decker RS890K-QS stūmoklinis pjūklas 2700 spm 500 W juodas, oranžinis






Black Decker RS890K-QS stūmoklinis pjūklas 2700 spm 500 W juodas, oranžinis
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda, oranžinė |
| Minkšta rankena | Taip |
| Įmontuota lemputė | Ne |
| Įvesties galia | 500 W |
| Kabelio ilgis | 3 m |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Tuščiosios eigos eigos dažnis (maks.) | 2700 spm |
| Smūgio ilgis | 2,3 cm |
| Pjūklo ašmenys pridedami | Taip |
| Tipas | Virvelinis |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Pavojaus piktograma(-os) | Slėgio veikiamos medžiagos |
| Įspėjimai | Nenaudokite drėgnomis sąlygomis arba ant šlapio paviršiaus. Dulkių siurblyje yra elektrinių komponentų, todėl jo negalima išmesti į įprastą šiukšliadėžę. Naudokite pagal naudojimo instrukcijas, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |