- Prekė sandėlyje
„Black Decker PH5551-QS“ elektrinės gyvatvorių žirklės, dvigubi peiliai, 550 W, 4,1 kg
„Black Decker PH5551-QS“ elektrinės gyvatvorių žirklės, dvigubi peiliai, 550 W, 4,1 kg







„Black Decker PH5551-QS“ elektrinės gyvatvorių žirklės, dvigubi peiliai, 550 W, 4,1 kg
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Easy storage | Yes |
| Blade type | Double blade |
| Blade size | 51 cm |
| Cutting thickness (max) | 2.2 cm |
| Stroke rate | 1600 spm |
| Safety brake | Yes |
| Handle(s) features | Ergonomic |
| Product colour | Orange, Black |
| Engine power | 550 W |
| Power source | AC |
| Weight | 4.1 kg |
| Height | 2300 mm |
| Bag included | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |