- Prekė sandėlyje
-
−3%
„Black Decker KX1650-QS“ 1750 W karšto oro pistoletas
„Black Decker KX1650-QS“ 1750 W karšto oro pistoletas
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Hanger type | Hanger ring |
| Product type | Hot air gun |
| Hangable | Yes |
| Handle shape | Pistol handle |
| Built-in display | No |
| Product colour | Black, Orange |
| Power source | AC |
| Input power | 1750 W |
| Cable length | 2 m |
| AC input voltage | 230 V |
| Weight | 600 g |
| Maximum airflow | 740 l/min |
| Minimum airflow | 570 l/min |
| Working temperature (max) | 600 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |