„Black Decker BES720-QS“ stalo pjūklas, 4800 aps./min.
„Black Decker BES720-QS“ stalo pjūklas, 4800 aps./min.

















„Black Decker BES720-QS“ stalo pjūklas, 4800 aps./min.
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda, Oranžinė, Nerūdijantis plienas |
| Palaikomas išdėstymas | Laisvai stovintis |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Įvesties galia | 1800 W |
| Ašmenų skersmuo (maks.) | 30,5 cm |
| Ašmenų skersmuo | 25,4 cm |
| Tuščiosios eigos greitis | 4800 aps./min. |
| Pjovimo gylis (maks.) | 8,5 cm |
| Dantų skaičius | 48 |
| Pjūklo ašmenų skaičius | 1 |
| Stalo ilgio prailginimas | Taip |
| Pjūklo ašmenys pridedami | Taip |